Biz Kimiz

www.antistatikmalzemeler.com  Atom Mühendislik firmasının yönetiminde tescilli on-line teklif isteme sitesidir. 2004 yılında Cengiz Karataş tarafından kurulan Atom Mühendislik Antistatik Malzemeler , Temizoda Sarf Malzemeleri , Üretim Ekipmanları konusunda faaliyet göstermektedir. Atom Mühendislik dünyanın bir çok ülkesinden ürün ithal etmekte , tekstil ürünlerini kendi atölyesinde üretmekte , yerli üreticiler ile temasta olup  üretebilecekleri ürünler konusunda AR-GE desteği vermektedir,ayrıca  yerli üreticilerimizin ürünlerinin yurt dışına ulaşması konusunda girişimlerde bulunmaktadır.

 

Şirketimizde Fizik Mühendisleri ve Kimya Mühendisleri çalışmaktadır , ayrıca demirbaş olan üretim ekipmanlarının kullanım eğitimi , satış sonrası teknik servis hizmetleri firmamız bünyesinde çalışan Elektronik Mühendisi arkadaşımız tarafından verilmektedir. Bünyemizde bulunan AR-GE departmanımız farklı ülkelerden veya yerli üreticilerden gelen ürünleri EN 61340-5-1 standartına göre test ederek uygunluğunu kontrol etmekte ve kalite testi sonrası satışa sunmaktadır. Sitemizden alacağınız her ürün  teknik dökümanlı ve EN 61340-5-1 ve ANSI S20.20 standartlarına uygunluğu test edilmiş ürünlerdir.

 

Bir mühendislik firması olan Atom Mühendislik sanayi kuruluşlarımızın statik yükten ve tozdan arındırılmış alanlarda imalat yapmak istediklerinde , ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. İdeal bir EPA alanı veya Cleanroom alanları yapmak isteyen firmalar şirketimiz ile temasa geçerek ,saha keşifleri yapmamızı isteyebilmektedirler , bizlerde sahip olduğumuz bilgi birikimi ve yurt dışı tecrübelerimizin bileşkesi ile firmaların kusursuz ve eksiksiz bir hizmet almaları konusunda destek vermekteyiz. Gelir kalemimiz ise bu alanlarda kullanılan antistatik malzemeleri , temiz oda  sarf malzemelerini , havya istasyonlarını , el aletlerini , lehimleme ürünlerini , üretim ekipmanlarının tedariğini sağlamakla elde etmekteyiz. İşte bu amaçla kurduğumuz sitemiz 15 yıldır hizmet verdiğimiz müşterilerimizin dönem dönem doğan ihtiyaçlarını  on-line olarak kendilerinin hazırlayacağı , karşılaştırma yapacağı , ürün hakkında teknik bilgi veya varsa videolarını izleyeceği bir portal olarak tasarlanmıştır.

 

Teknik bilgi takibi için blog'umuzu takip edebilir veya ücretli ESD eğitim proğramlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yardım menüsünden site kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz , Antistatik malzemelerde Türkiye'nin tek doğru adresi olan şirketimiz, firmanıza "faydalı" bir tedarikçi olmasını dileriz.

 

antistatikmalzemeler.com

Satış Ekibi