Biz Kimiz

www.antistatikmalzemeler.com

Atom Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. firmasının resmi çevrimiçi teklif alma sitesidir. Web sayfamız üzerinden satış yapılmamaktadır.

 

Kuruluş yılı 2004 olan Atom Mühendislik; ESD Antistatik Malzemeler, Temizoda Sarf Malzemeleri ve Üretim Ekipmanları konu başlıklarında faaliyet göstermektedir. Sahip olduğumuz resmi marka temsilcilikleri ve bayilikler aracılığı ile Avrupa ve Uzak Doğu Ülkelerinden ithalatlar yapmakta ve Yerli Üretimi destekleme kapsamında iç piyasada bulunan ESD antistatik ürünlerin tedarik, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

EN 61340-5-1 standartlarına uygunluğu test edilerek tedarik edilen ESD Antistatik ürünlerin teknik dokümanları kalite departmanımız gözetiminde oluşturularak arşivlenmektedir. Ürünlerimizin teknik dokümanlarına “Ürün Sayfası > Dosyalar “sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Deneyimli satış ekibimiz taleplerinize yönelik en doğru ihtiyacı belirlemenize yardımcı olmakta ve ürünler hakkında gerekli teknik bilgilendirmeleri sağlamaktadır.  Web sayfamız aracılığı ile daha ulaşılabilir olmayı ve daha kaliteli bir hizmet sağlamayı amaçlamaktayız. Uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemi kapsamında tüm hizmetlerimizde sürekli iyileşme ve gelişme hedeflerimiz ile 2004 yılında çıktığımız bu yolda büyüyerek ilerlemekteyiz.

 

antistatikmalzemeler.com

Satış Ekibi